شناسه خبر: ۱۶۰۷۹۸
لینک کوتاه کپی شد

۱۰۰ درصد ظرفیت قطارهای مسافربری مشهد در دهه کرامت تکمیل شد

مدیر روابط عمومی راه آهن خراسان گفت: در ایام دهه کرامت ظرفیت صندلی قطارهای مسافربری در مسیرهای منتهی به مشهد به صورت رفت و برگشت به صورت ۱۰۰ درصد تکمیل شد و همه بلیت ها در این مسیر به فروش رسید.

۱۰۰ درصد ظرفیت قطارهای مسافربری مشهد در دهه کرامت تکمیل شد

جواد معراجی فر گفت: به دلیل استقبال مردم برای حضور در مشهد در این ایام و عدم تناسب ظرفیت حمل و نقل ریلی با تقاضای هموطنان برای استفاده از ناوگان ریلی کشور در مسیر مشهد، شاهد تکمیل ظرفیت قطارهای مسافربری در این ایام هستیم.

وی با بیان این که قطار فوق العاده مسافربری برای دهه کرامت در مسیر مشهد برنامه ریزی نشد گفت: هم اکنون راه آهن جمهوری اسلامی همه ظرفیت و امکانات خود را برای ارائه خدمات حداکثری به مردم در این مسیر ریلی به میدان آورده است.

مدیر روابط عمومی راه آهن خراسان گفت:هم اکنون روزانه ۸۴ رام قطار مسافربری در مسیر ۲۷ شهر و مرکز استان به مشهد تردد دارند.

معراجی فر ظرفیت اشغال صندلی قطار طی اردیبهشت ماه در مسیر مشهد را ۹۶ درصد عنوان کرد و افزود: طی ماه گذشته یک میلیون و ۴۶۴ هزار و ۶۳۹ مسافر از طریق ۲ هزار و ۴۰۴ رام قطار مسافربری به صورت رفت و برگشت در مسیرهای ۲۷ گانه تردد داشته اند که نسبت به اردیبهشت ماه پارسال ۱۷ درصد رشد داشته است.

پارسال بیش از ۱۵ میلیون مسافر در مسیرهای ریلی منتهی به مشهد تردد کردند که پس از تاسیس این خط ریلی رکوردی جدید و تاریخی محسوب شد./ایرنا

منبع: ایرنا

368

ارسال نظر