شناسه خبر: ۱۶۰۶۲۲
لینک کوتاه کپی شد

بزرگترین و زیباترین المان نوروزی در فرودگاه مشهد

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان رضوی گفت: بزرگترین و زیباترین المان نوروزی فرودگاه مشهد در ترمینال داخلی برای استقبال از مسافرین نوروزی اجرا شد.

بزرگترین و زیباترین المان نوروزی در فرودگاه مشهد

به گزارش مشهدفوری، محمود امانی بنی با اشاره به اقدامات و تمهیدات صورت گرفته در عید نوروز امسال اظهار کرد: نوروز امسال برنامه‌های فرهنگی متفاوتی را برای مسافرین و کودکان به صورت ویژه در نظر گرفته شد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان رضوی افزود: برنامه‌های نوروزی امسال بر مبنای نوروزی شاد و مسافر محور دیده شده است، فضا آرایی محیطی، گل آرایی، بادکنک آرایی، اجرای المان‌های نورزی، اجرای تئاترهای میدانی، اجرای برنامه‌های عروسک گردانی، تئاتر ویژه کودکان، اختصاص محل بازی کودکان، اجرای سرودهای اقوام مختلف کشور از جمله برنامه‌های فرودگاه مشهد در نوروز است.

وی بیان کرد: امسال از چهره‌های تلویزیونی برای حضور استفاده شد که شهرام لاسمی (قلقلی) در محل بازی کودکان و مسعود روشن پژوه نیز هر روز با برگزاری مسابقه و اهدا جوایز در فرودگاه مشهد حضور پیدا کردند.

امانی بنی در ادامه افزود: بزرگترین و زیباترین المان نوروزی فرودگاه مشهد در ترمینال داخلی برای استقبال از مسافرین نوروزی اجرا شد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان رضوی تصریح کرد: این المان با استفاده از توان داخلی با استفاده از چهار هزار گل و گیاه آپارتمانی تولید شده در فضای سبز فرودگاه مشهد به مساحت ۱۷۰ متر مربع، ترکیبی از گل و گیاه تولید شده و المان‌های ساخته شده توسط مجموعه فضای سبز اجرا شد.

منبع: مهر

368

ارسال نظر