شناسه خبر: ۱۶۰۲۶۵
لینک کوتاه کپی شد

مصوبه رایگان شدن خدمات حمل و نقل عمومی ویژه خبرنگاران وارد فرآیندهای قانونی شد

مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: مصوبه رایگان شدن استفاده از خدمات ناوگان حمل‌ونقل عمومی اعم از مترو و اتوبوس ویژه خبرنگاران در مشهد وارد فرآیندهای قانونی شد.

مصوبه رایگان شدن خدمات حمل و نقل عمومی ویژه خبرنگاران وارد فرآیندهای قانونی شد

به گزارش مشهدفوری، محمداسماعیل شیخانی با اشاره به مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس درخصوص تخصیص ماهانه ۶۰ سفر رایگان با ناوگان حمل‌ونقل عمومی اعم از مترو و اتوبوس ویژه خبرنگاران، اظهارکرد: این موضوع پس از مطرح شدن و تصویب در جلسه علنی شورای شهر، وارد فرآیندهای قانونی شد.

مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: این مصوبه خوشبختانه به تأیید کمیته تطبیق فرمانداری شهرستان مشهد نیز رسیده و برای اتخاذ سازوکار مناسب به منظور اجرایی کردن آن، به شهرداری مشهد مقدس ابلاغ شده است.

وی افزود: بسیار خرسندیم که با نگاه حمایتی شورای شهر نسبت به اصحاب رسانه، این قشر زحمتکش و راویان حقیقت که در این دوره از مدیریت شهری از آنها به عنوان عضو شانزدهم شورای شهر نیز یاد کرده‌ایم، می‌توانند از خدمات رایگان ناوگان حمل‌ونقل عمومی بهره ببرند.

شیخانی با اشاره به اینکه این مصوبه و تصمیم‌گیری در کشور نظیر نداشته و برای اولین بار در مشهد مقدس اجرایی می‌شود، تصریح کرد: امیدواریم از این طریق بتوانیم به سهم خود حداقل نقش‌آفرینی را برای تسهیل فعالیت خبرنگاران و اهالی رسانه داشته باشیم و از سوی دیگر، موجب تشویق و ترغیب آنها به استفاده از حمل‌ونقل عمومی شویم.

مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: امیدواریم هرچه زودتر فرآیندهای مربوطه در شهرداری طی شود و اصحاب رسانه بتوانند از این خدمات در مشهدالرضا (ع)، جهانشهر برکت و کرامت، بهره‌مند شوند.

منبع: قدس آنلاین

368

ارسال نظر