شناسه خبر: ۱۶۱۴۵۴
لینک کوتاه کپی شد

حمایت از هزار نخبه توسط کمیته امداد خراسان رضوی/ از ۵ دانش آموز سمپاد تقدیر شد

معاون فرهنگی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: هزار و ۲ نخبه دانش آموزی، دانشجویی و غیر محصل در زمینه های مختلف فرهنگی، هنری، اختراعات، تحصیلی و قرآنی در استان تحت حمایت این نهاد هستند.

حمایت از هزار نخبه توسط کمیته امداد خراسان رضوی/ از ۵ دانش آموز سمپاد تقدیر شد

به گزارش مشهد فوری به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی، محمد افشارنیا صبح پنجشنبه در مراسم تقدیر از مدیران مدارس همدل و ۵ دانش آموز سمپاد در محل اداره کل کمیته امداد خراسان رضوی اظهار کرد: این مدیران از شهرستان‌های مشهد، جغتای، خوشاب، تربت جام، خلیل آباد و سرخس بودند که ضمن تقدیر از آنها با اهدای لوح تقدیر، به منظور پشتیبانی و حمایت از مدیران مدارس همدل فعال که بیشترین مشارکت داشته اند، اقلام مورد نیاز مدرسه شامل ۹ قلم کالا از جمله پرینتر، رایانه، یخچال، آب سردکن و ویدئو پروژکتور اهدا شد.

معاون فرهنگی کمیته امداد خراسان رضوی افزود: هزار و ۲ نخبه دانش آموزی، دانشجویی و غیر محصل در زمینه‌های مختلف فرهنگی، هنری، اختراعات، تحصیلی و قرآنی در استان تحت حمایت این نهاد هستند که در سطح کشور، استان و شهرستان حائز رتبه شده اند.

وی افزود: بالغ بر ۶۰ دانش آموز تحت حمایت در سطح استان در مدارس تیزهوشان و ۱۴۸۰ دانش آموز نیز در مدارس همدل (هیئت امنایی، نمونه دولتی و غیر انتفاعی) تحصیل می‌کنند.

 

ارسال نظر