بعد از تلگرام کدام پیام رسان سریعتر و امن‌تر است؟|مشهدفوری
10 اردیبهشت 139721:13

بعد از تلگرام کدام پیام رسان سریعتر و امن‌تر است؟

به دنبال صدور دستور مسدود سازی تلگرام امروز پیام رسان های جایگزین با هجوم کاربران ایرانی مواجه شده اند و در این میان پیام رسان گپ به عنوان جایگزین تلگرام از سوی کاربران ایرانی مورد استفاده قرار گرفته است.

به گزارش مشهد فوری، به دنبال صدور دستور مسدود سازی تلگرام امروز پیام رسان های جایگزین با هجوم کاربران ایرانی مواجه شده اند و در این میان پیام رسان گپ به عنوان جایگزین تلگرام از سوی کاربران ایرانی مورد استفاده قرار گرفته است.

پیام رسان گپ از سوی کاربران ایرانی با بیشترین استقبال مواجه شده است و کاربران دلایل مختلفی را برای استفاده از این پیام رسان عنوان کرده اند.

دولتی نبودن این پیام رسان، عدم قطع سرور و اختلال در ارتباط های کاربران در این پیام رسان به عنوان مهمترین دلایل استفاده کاربران از این پیام رسان در نبود تلگرام عنوان شده است.

پیام رسان گپ از سوی شرکت توسعه دهنده آن برای کسب و کارهای فصای مجازی مناسب سازی شده است و امکان خرید الکترونیکی از سوی کاربران را فراهم کرده است.

لینک دانلود پیام رسان گپ مستقیم:
https://apk.gap.im

لینک دانلود پیام رسان گپ در کافه بازار:
https://cafebazaar.ir/app/com.gapafzar.messenger/?l=fa

لینک دانلود پیام رسان گپ در گوگل پلی:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gapafzar.messenger

 

0036672/222288

نظرات 1
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.
mahoor86 1 1 پاسخ 1397/2/13 -00:14

والا ما که هیچ تغییری توی بازدید های پست های کانالها ندیدیم. شاید چیزی در حدود 5 درصد بازدید ها کمتر شده که اون هم به مرور دوباره بر میگرده... ضمناً خودتون هم تایید میکنید که اپلکیشنی که دولتی نباشه مناسب تره. در ضمن مگه میشه کاری توی ایران انجام بشه که زیر نظر مستقیم دولت نباشه؟ متاسفم غالب مردم مخصوصا در زمینه تکنولوژی به ایران و ایرانی اعتماد ندارن.